Після недавнього ремонту ми вирішили знову завітати до цього музею. Приємно, що зібралась така кількість людей, ще й з дітками 🙂

На першому поверсі, де колись жив П. Загребельний, розмістився вільний простір музею – тут проводяться навчальні заходи для дітей, лекції, виставки та концерти. Тут ви можете випити кави та почитати книжку.

1.jpg

«Не дивись привітно яблуневоцвітно» – так писав П. Тичина. Але не тільки гарно вмів Павло Григорович складати вірші! Він мав абсолютний слух, грав на декількох музичних інструментах, співав, малював та знав 20 мов. Про все це наша група дізналась завдяки екскурсоводу музею.

6.jpg

В квартирі на другому поверсі, у 5-ти кімнатах жив Тичина з дружиною та тещею. Своїх дітей подружжя не мало, проте в гості приходили численні племінники, які бавились іграшками.

Кларнет, габой, сопілка, флейта, бандура та рояль – саме на цих інструментах музиціював поет. В бібіліотеці ми побачили величезну кількість книг – полиці тут розмістились від підлоги і аж до стелі.

А після екскурсії ми долучились до буккросингу – подарували декілька книг музею, натомість для себе знайшли Енцеклопедичний довідник по Києву.

Advertisements