Музей новин – наймасштабніший виставковий проект про виробництво, таємниці і вплив новин, присвячений 20-річчю ТСН.

Експозиція представить понад 100 унікальних артефактів, що будуть представлені в 10 виставкових залах з інтерактивом і зонами віртуальної реальності. Відвідувачі Музею дізнаються, як створюються новини від народження ідеї до виходу в прямий ефір, зможуть спробувати себе в ролі ведучого і репортера у відтвореній телестудії ТСН, а також побачити голограму ведучої Алли Мазур, яка розповість про всі тонкощі телевиробництва. У зонах віртуальної реальності можна перенестися на трибуну Верховної Ради, на фронт, в зону відчуження в Чорнобилі або у студію ТСН під час прямого ефіру з Лідією Таран.

Понад 100 експонатів – від чернетки Акту про проголошення незалежності України до легендарної машини волонтерів із зони АТО, від космічної їжі і «Кобзаря», який літав у космос з Леонідом Каденюком, до чемпіонських поясів братів Кличків, від статуетки Руслани, отриманої на Євробаченні у 2004 році до елемента двигуна літака-рекордсмена «Мрія» – змусять відвідувачів відчути себе свідками найвидатніших пам’ятних дат в історії сучасної України.

muzey-novyn

Крім артефактів та інтерактивів, на глядачів також чекають історії людей, які не сходили з екранів телевізору, секрети журналістів, рейтинг головних новин від провідних експертів і можливість самостійно вибрати 10 найважливіших новин в історії незалежної України.

Музей новин, 2 – 26 березня.
Графік роботи: вівторок-неділя, з 11 до 20.00
Місце: «Мистецький Арсенал», вул. Лаврська 10-12
Вартість квитка: 60 гривень, для дітей, студентів та пенсіонерів – 30 гривень.
Всі кошти від квитків підуть на розвиток культурних проектів “Мистецького Арсеналу”.

 

Advertisements