Несkучний weekend продовжує гуляти сходами 🙂

Другого дня ми попрямували до станції метро Кловська, там такі гори! Не дивно, що і багато сходів. Але ми порахували тільки самі цікаві.

Печерський узвіз – сходинок рівно 100!

21

Сходи, що ведуть на пр. Лесі Українки – ними користується багато людей – 65.

22

Біля колишнього господарського магазину «Киянка», відкритому у 1966 році, сходинок  лише 16. Далі вони переходять у дерев’яне покриття, яким можна піднятись наверх.

З вулиці Мечникова йдемо в напрямку Палацу спорту, який було відкрито ще у 1960 році. Тут сходинок 57.

25

Шикарні сходи знаходяться по обидві сторони вул. Шовковичної, — 191 справа і 218
зліва, якщо дивитись знизу.

В Олександрівській лікарні є сходи, що ведуть до церкви, де поховано київського мецената М. Дегтярьова. До речі, церкву було зруйновано у 30-і роки ХХ століття і відбудовано в кінці 90-х. Сходинок – 44.

Найдовші на сьогодні сходи – біля пам’ятника Магдебурзькому праву, які не так давно було відреставровано. Східців – 276 (така сама кількість і на Володимирській гірці – про це ми писали в першому огляді).

МЦКІ, він же колишній Жовтневий палац, а спочатку – Інститут шляхетних дівчат – тут ми пройшлися по двом сходам, кількість сходинок – 73 і 90.

 

Отакі дві десяточки столичних сходів ми пройшли за вікенд. Деякі з них старі та занедбані, іншим пощастило – їх було відремонтовано. Якщо ви любите гуляти Києвом і надибаєте ще цікаві сходинки – повідомьте нам, ми продовжиму цю тему!

Advertisements